KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12777076
nr 1277 7076
Oidentifierad konstnär. Gosse med frukt. 1800-tal. Olja på duk, 68x51 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:18:29
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr